Fórumozók bemutatkozása

Üdv, regisztráció, szabályok, egyéb...

Re: Fórumozók bemutatkozása

HozzászólásSzerző: csorbaib » 2019.02.11. 22:30

Üdv újra fedélzeten!
Gyere megint a rendezvényekre is! :)
CsB
csorbaib
Mohos Hátú Galóca
Mohos Hátú Galóca

Images: 45

HozzászólásSzerző: Brucis51 » 2019.02.12. 07:31

Hunyadi Peti írta:Sziasztok! Hunyadi Peti vagyok, régen látogattam a Műhosz rendezvényeit, ami megszakadt pár évre. Ez idő alatt magányosan, félgőzzel legyezgettem. Habár a sport iránti szeretetem nem lankadt, most némileg meg kívánok újulni a műfajban és megint tűzközelbe (=Műhosz) kerülni. Elkezdtem összeszedni egy rablóhalas, #8as szettet, mivel ezen a vonalon is el akarok indulni. Általánosságban a régi szép San-kupákon és pár külföldi pecán kívül itthon horgászgattam domolykókra, sebesekre. Jó újra itt lenni! :HAJ: :RCST:

Elég rég láttunk utoljára:
http://altalerlbk.blogspot.com/p/kor-tagjai.html
Brucis51
Pér Matuzsálem
Pér Matuzsálem

Images: 158

HozzászólásSzerző: Hunyadi Peti » 2019.02.12. 09:43

Brucis51 írta:Elég rég láttunk utoljára:

Hát ez jó régen volt :D Egyébként még mindig a tőled kapott zsinórt használom :D
Hunyadi Peti
Géb
Géb

HozzászólásSzerző: Muki » 2019.02.12. 10:25

Hello :KEZ:
Muki
Mohos Hátú Galóca
Mohos Hátú Galóca

Images: 74

HozzászólásSzerző: Brucis51 » 2019.02.12. 17:41

Hunyadi Peti írta:
Brucis51 írta:Elég rég láttunk utoljára:

Hát ez jó régen volt :D Egyébként még mindig a tőled kapott zsinórt használom :D

Örülök!
Csak most már tartsd az irányt, ha tudod, hogy mire gondolok!
A blogot is frissítheted, hidd el, havonta ránéztem és mindig elszomorított, hogy abbahagytátok.
Mi van Gál barátunkkal?
Brucis51
Pér Matuzsálem
Pér Matuzsálem

Images: 158

HozzászólásSzerző: ipopovics » 2019.04.08. 12:39

Sziasztok!
Szlovéniában túra után láttam este pár legyest, hazafelé vettem egy cuccot, ez 3 éve volt, azóta próbálkozom. Egyre többet pecázom így, és remélem, ez így is marad.
Köszi a lehetőséget,
P. István
ipopovics
Géb
Géb

HozzászólásSzerző: skyron » 2019.04.09. 06:38

ipopovics írta:Sziasztok!
Szlovéniában túra után láttam este pár legyest, hazafelé vettem egy cuccot...

Ez a kemény!!! :BCP: :BCP: :BCP:

Üdv!
skyron
Pér Matuzsálem
Pér Matuzsálem

Images: 104

HozzászólásSzerző: Darab » 2019.05.20. 19:56

Sziasztok!

Gyermekkorom óta pecázom. Az első időkben édesapámmal jártuk kis hazánk vizeit,majd úgy 1988 körül egy vidéki nyaraló boldog tulajdonosai lettünk,ami 50 m-re volt a helyi horgásztótól. Hosszú évekig itt űztem a halakat ifjúságom első jó pár évében. Ez többnyire fenekező horgászatban nyilvánult meg mind a békés halak,mind a ragadozó halak irányába. Aztán egy rövidebb - 2-3 éves - időszak emellett tiszai pergető horgásztúrákkal lett színesítve. Mivel ifjú felnőtt társaságunk széthullott,ez a történet abbamaradt (sajnos). Utána pár év úgy telt el,hogy gyakorlatilag 1-2 alkalmat leszámítva háttérbe szorult a peca (szintén sajnos). Az elmúlt 10 esztendőben aztán új erőre kapva és új horgásztársakkal felvértezve rendre feederbotos horgásztúrákat szervezgetünk. És itt elérkeztünk a jelenhez,viszont a legyezéssel történő ismerkedésemhez jócskán vissza kell nyúlnunk a múltba...
Mani barátommal nagyjából 30 éve ismerjük egymást. Nagyjából 15 éve rendre beszámol az e téren átélt kalandjairól,bár sajnos meglehetősen ritkán találkozunk. Aztán sikerült neki addig rágni a fülemet,hogy ki kéne próbálnom a legyezést,idén tél végén beadtam a derekam egy szlovéniai túrára. Ez most volt az előző hétvégén és olyan életre szóló horgászélményt kaptam,hogy most elszabadult az a bizonyos fékezhetetlen ló velem. Ez egy jó értelemben vett "fertőző betegség",ami teljesen magába szippant. Nagyjából ennyi a múltam és a jelenlegi történetem.
Darab
Géb
Géb

HozzászólásSzerző: drkk76 » 2019.05.20. 21:00

Darab írta:Sziasztok!

Ez most volt az előző hétvégén és olyan életre szóló horgászélményt kaptam,hogy most elszabadult az a bizonyos fékezhetetlen ló velem. Ez egy jó értelemben vett "fertőző betegség",ami teljesen magába szippant. Nagyjából ennyi a múltam és a jelenlegi történetem.

Ez a "fertőző betegség" bizony súlyosbodhat, és gyógyíthatatlan :D
Kornél

Ui.: Járványtanilag megközelítve: alacsony morbiditás, 100 %-os mortalitás...
drkk76
Pér Matuzsálem
Pér Matuzsálem

HozzászólásSzerző: mani' » 2019.05.21. 09:48

Darab írta:Sziasztok!

Gyermekkorom óta pecázom. Az első időkben édesapámmal jártuk kis hazánk vizeit,majd úgy 1988 körül egy vidéki nyaraló boldog tulajdonosai lettünk,ami 50 m-re volt a helyi horgásztótól. Hosszú évekig itt űztem a halakat ifjúságom első jó pár évében. Ez többnyire fenekező horgászatban nyilvánult meg mind a békés halak,mind a ragadozó halak irányába. Aztán egy rövidebb - 2-3 éves - időszak emellett tiszai pergető horgásztúrákkal lett színesítve. Mivel ifjú felnőtt társaságunk széthullott,ez a történet abbamaradt (sajnos). Utána pár év úgy telt el,hogy gyakorlatilag 1-2 alkalmat leszámítva háttérbe szorult a peca (szintén sajnos). Az elmúlt 10 esztendőben aztán új erőre kapva és új horgásztársakkal felvértezve rendre feederbotos horgásztúrákat szervezgetünk. És itt elérkeztünk a jelenhez,viszont a legyezéssel történő ismerkedésemhez jócskán vissza kell nyúlnunk a múltba...
Mani barátommal nagyjából 30 éve ismerjük egymást. Nagyjából 15 éve rendre beszámol az e téren átélt kalandjairól,bár sajnos meglehetősen ritkán találkozunk. Aztán sikerült neki addig rágni a fülemet,hogy ki kéne próbálnom a legyezést,idén tél végén beadtam a derekam egy szlovéniai túrára. Ez most volt az előző hétvégén és olyan életre szóló horgászélményt kaptam,hogy most elszabadult az a bizonyos fékezhetetlen ló velem. Ez egy jó értelemben vett "fertőző betegség",ami teljesen magába szippant. Nagyjából ennyi a múltam és a jelenlegi történetem.

Üdv a klubban ! Örülök hogy megèrkeztèl ;) :HIH: :KEZ: !
mani'
Mohos Hátú Galóca
Mohos Hátú Galóca

Images: 345

ElőzőKövetkező

Vissza: Olvasd el!