Zsinórok

Felszerelések

Cortland Silk

HozzászólásSzerző: Apsajt » 2018.08.30. 22:47

Brucis51 írta:
mand írta:5-ös lassú üvegboton (Lamiglas) van Heritage kábelem. Tetszik, de őszintén szerintem nem sok extraság van benne, bármelyik presentációs tépör tudja ugyanezt. Régebben volt a Cortlandnak valami műselyem marketingdumás Silk zsinege, az meggyőzőbben adta a megcélzott fílinget

Marketingdumánál lényegesen több! A Cortland Silk-ek nagyon jó zsinórok, osztályon belül vannak, szinte memória-mentesek, erős a bevonatuk, de nem sprőd stb.
5 vagy 6 ilyen zsinórom van alsóbb osztályban (2, 3, 4, 5). A színük egy dolog, de az a mustársárga mákos mintázat kifejezetten tetszik nekem.
Kitűnő termékek.

Mand, Brucis51, nagyon köszönöm! Már rendelem is!
Apsajt
Pacni Ponty
Pacni Ponty

Re: Cortland Silk

HozzászólásSzerző: Polibogár » 2018.08.31. 14:24

Apsajt írta:
Brucis51 írta:
mand írta:5-ös lassú üvegboton (Lamiglas) van Heritage kábelem. Tetszik, de őszintén szerintem nem sok extraság van benne, bármelyik presentációs tépör tudja ugyanezt. Régebben volt a Cortlandnak valami műselyem marketingdumás Silk zsinege, az meggyőzőbben adta a megcélzott fílinget

Marketingdumánál lényegesen több! A Cortland Silk-ek nagyon jó zsinórok, osztályon belül vannak, szinte memória-mentesek, erős a bevonatuk, de nem sprőd stb.
5 vagy 6 ilyen zsinórom van alsóbb osztályban (2, 3, 4, 5). A színük egy dolog, de az a mustársárga mákos mintázat kifejezetten tetszik nekem.
Kitűnő termékek.

Én ehhez a bothoz konkréten egy Rio Mainstream DT4-et használok. Nekem jól bevált ezzel.
Polibogár
Csíkhúzó Balin
Csíkhúzó Balin

Images: 0

HozzászólásSzerző: Polibogár » 2018.08.31. 14:24

Apsajt írta:
Brucis51 írta:

Kitűnő termékek.

Én ehhez a bothoz konkréten egy Rio Mainstream DT4-et használok. Nekem jól bevált ezzel.
Polibogár
Csíkhúzó Balin
Csíkhúzó Balin

HozzászólásSzerző: mand » 2018.09.02. 22:38

Polibogár írta:Én ehhez a bothoz konkréten egy Rio Mainstream DT4-et használok. Nekem jól bevált ezzel.

És tök igazad van! Ezekkel a közeli pecára való üvegbotokkal az esetek 95%-ban hót felesleges a WF. Napersze az az 5% szopóka. Viszont a maradék 95 meg sokkal nyugisabb. Már én is bánommá. De szerencsére usse használom szinte soha ezeket a dolgaimat :shock: haa meg mégis, halat akkor se nagyon látok. plusz idén nagyon gyász a Dráva nekem
mand
Hóvirágos botanikus

Images: 17

HozzászólásSzerző: Polibogár » 2018.09.04. 21:03

mand írta:
Polibogár írta:Én ehhez a bothoz konkréten egy Rio Mainstream DT4-et használok. Nekem jól bevált ezzel.

És tök igazad van! Ezekkel a közeli pecára való üvegbotokkal az esetek 95%-ban hót felesleges a WF. Napersze az az 5% szopóka. Viszont a maradék 95 meg sokkal nyugisabb. Már én is bánommá. De szerencsére usse használom szinte soha ezeket a dolgaimat :shock: haa meg mégis, halat akkor se nagyon látok. plusz idén nagyon gyász a Dráva nekem

Nemcsak a Dráva gyászos. A nyugati végeken is szívás ez az év.
Polibogár
Csíkhúzó Balin
Csíkhúzó Balin

SA Masterx Expert Distance

HozzászólásSzerző: vincsab » 2019.02.10. 10:45

Sziasztok!
A zöld és a narancs (competition) MED között van bármi különbség a running line hosszán kívül?
Üdv!
vincsab
Géb
Géb

Re: SA Masterx Expert Distance

HozzászólásSzerző: Ré_ » 2019.02.10. 12:11

vincsab írta:Sziasztok!
A zöld és a narancs (competition) MED között van bármi különbség a running line hosszán kívül?
Üdv!

Szia!

Nincs.
Ré_
Mohos Hátú Galóca
Mohos Hátú Galóca

Images: 98

Re: SA Masterx Expert Distance

HozzászólásSzerző: vincsab » 2019.02.10. 17:59

Ré_ írta:
vincsab írta:Sziasztok!
Üdv!

Szia!

Nincs.

Köszönöm!
vincsab
Géb
Géb

Re: Zsinórok

HozzászólásSzerző: acsferi » 2019.05.18. 23:29

Csuka, süllő téma: adott egy 1-4m mélységű tó 8as bot eddig floating zsinórral és súlyozott léggyel dobáltam de nem kényelmes , most gondolkodom egy inter vagy süllyedő végű zsinóron! Jellemzően 1,5-2m-en vannak a halak és fontos a rövid fej! Ki mit tudna ajánlani a probléma áthidalására?
acsferi
Pér Matuzsálem
Pér Matuzsálem

Előző

Vissza: Felszerelések